youngstarter.pl

Co sklada sie na wspomnienia z dziecinstwa

Co sklada sie na wspomnienia z dziecinstwa Jeśli trzymać się i można zobaczyć przez to, że nie będzie trwać tak long.Go dla jakości, jego warte wysiłku.

Materiał podkładowy jest jednym kawałka i powinny być miękkie i comfy.You może iść z kontrastowym kolorze, lub taki, który uzupełnia patchwork, ale starają się utrzymać tkaninę blisko tej samej wadze jak góry. Rzeczywista „pikowania” jest ostatnim step.After składając swoją kołdrę i wprowadzania mrugnięcia i tworzenie kopii włączony, artyzm begins.You może zrobić zwykły i prosty wzór szycia, ręcznie lub maszynowo, albo znaleźć skomplikowany jedną bramkę na kołdra wyjątkowy. Kołdra może być „przywiązany” zamiast pikowana za pomocą przędzy i wiązanie go przez wszystkie warstwy trzymać mrugnięcia w miejscu.

Co sklada sie na wspomnienia z dziecinstwa

Jednym z kluczy do wielkiej mozaiki jest precyzyjne łączenie kawałków tkaniny w pattern.If nie robić z opieką, tkanina nie będzie leżeć płasko i woli pucker.It wymaga pewnej praktyki, ale warte wysiłku na piękno gotowego produktu.

Co sklada sie na wspomnienia z dziecinstwa

Patchwork pikowania jest wspaniałą formą sztuki i hobby.It tworzy pamiątka rodzinna, która może być przekazywana z pokolenia na generation.The czasu spędzonego jest warte wspomnienia i historie, które będą towarzyszyć kołdrę ponieważ jest przekazywana z jednego członka rodziny do drugiej.

Więc, co cię powstrzymuje? Go znaleźć jakiś wspaniały wzór i inspirację zrobić coś specjalnego dla Ciebie i Twoich bliskich ones.Check się kilka świetnych tradycyjnych wzorów atour website.You można również dowiedzieć się o historii pikowania, logując się do naszego małego Książka o Quilting. Odpręż się i ciesz się!

Wpis zawdzięczamy