youngstarter.pl

Jak nauczyc dziecko szanowania zywnosci

Kiedy ktoś bliski umiera, święto żywotność jest tak samo należy mieć jak pogrzeb lub Memorial. Podczas gdy ten drugi skupia się na pożegnanie i opłakując zmarłego, byłego obchodzi swoje życie.

Trzymając świętem żywotność

Ten rodzaj usług odbywa się zwykle w miejsce pogrzebu; Jednak rodzina i przyjaciele zwykle zwołuje na tym zgromadzeniu tygodni, a czasem miesięcy później. Nastrój jest bardziej radosna i swobodna w stosunku do tradycyjnego pogrzebu, gdyż odbywa się pomóc przynieść zamknięcie bliskiej osoby śmierci.

Planując obchody służbie życia, decydują się na liście gości Przed wybraniem miejsce. To upamiętnienie może zawierać wiele z ukochaną osobą za rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami lub bardziej intymne. Mniejsze usługi są tradycyjnie odbywają się w prywatnym domu lub na zewnątrz ogród lub park. Większe uroczystości życia są najlepsze w wynajętej hali lub domu pogrzebowego.

A celebration of żywotność nie jest ponurym wydarzeniem. Goście są zazwyczaj nad ich początkowym szoku i żalu o swojej ukochanej śmierci i wiele są gotowi do świętowania swojego życia! W przeciwieństwie do pogrzebów, tego typu usługi nie mają ustawić format, w jakim do przywierania.

Pomysły na celebracji życia Services

Ponieważ nie istnieją żadne przepisy lub wytyczne dotyczące formatu święto żywotność, oto kilka pomysłów, które należy rozważyć przy planowaniu jeden:

Stół Pamięć: Pokaż zdjęcia, albumy i rzeczy osobiste o swojej ukochanej. Na przykład, jeśli on lub ona był członkiem armii, można wyświetlić jednolity, American Flag, medale i wyróżnienia, zdjęcia, dokumenty wyładowcze, listów, itp

slideshow wideo: Zazwyczaj jeden z bardziej emocjonalnych aspektów obchodów żywotność, pokaz slajdów film przedstawiający życie zmarłego jest piękne nastroje dodać do tego wydarzenia.
Wpis zawdzięczamy