youngstarter.pl

Jak zachecic dziecko do zabawy na swiezym powietrzu

Jak zachecic dziecko do zabawy na swiezym  powietrzu

W dniach przeszłości, kołdra była przedmiotem konieczności ciepło, a także wykorzystać resztki tkanin (nic nie było zmarnowane) stąd nazwa Patchwork.Eventually, kołdry stał się sentymentalny i artystycznej ekspresji. Tkaniny zostały zakupione do koloru współrzędnych lub wycięte z strojów ślubnych lub chrztu jako przypomnienie o tym szczególnym dniu lub czasie. Patchwork nie jest ograniczona do kołder, można także skorzystać z wzorów patchwork produkować niektóre bardzo oryginalne kamizelki, kurtki, torby, szaliki – użyć wyobraźni.

Podstawy Szachownica, lub dowolny inny typ pikowania, składa się z 3 warstw fabric.The górną warstwa, zaprojektowanego akord, środkowa jest mrugnięcia izolacji i ciepła, a na dole jest materiał nośnika, który koordynuje się z quilt.On kołdra patchwork, górna jest zaprojektowany z wykorzystaniem skrawki tkanin do cięcia wstępnie zdecydował kształty i rozmiary i zszywane w celu wytworzenia design.Then mrugnięcia jest umieszczony z tyłu i podłoże za that.This gdzie jest prawda pikowania nadchodzi – szwy z 3 tkanin razem zachować mrugnięcia przed poślizgiem.

Pierwszą rzeczą do rozważenia przed skokiem do pikowania, jest rozważenie, którzy kołdra jest i co używać będzie have.This określi rodzaj materiału wybrać. Po tym, trzeba zdecydować się na kolor – będzie dopasować D A Rooms ‚écor lub dla dziecka lub newlywed, monochromatyczną lub wielobarwnego, drukowane lub zwykły?

Jak zachecic dziecko do zabawy na swiezym  powietrzu

Wzór jest next.The wybór wzorów jest enormous.Check się kilka stron internetowych, aby zobaczyć, co jest dostępne lub spojrzeć na przykłady inspiration.Then, zaplanować, jak będzie używać kolorów.

Następnym krokiem jest podróż do sklepu tkaniny. Wiele Quilters preferują 100% bawełny lub mieszanki bawełny, ale nie trzeba się ograniczać yourself.The Główną ideą jest, aby znaleźć tekstur i kolorów, które prefer.Very ważne jest jednak, że tkanina być przemywane i testowane colorfastness .Przy kołdra jest do regularnego stosowania, warto wiedzieć, że może być bezpiecznie washed.Also, wyższy tkaniny thread count jest miłe.
Wpis zawdzięczamy